Menu
Your Cart

Modul SFP standard, dual-fiber. UOF2102BS-20KM

Modul SFP standard, dual-fiber. UOF2102BS-20KM
Modul SFP standard, dual-fiber. UOF2102BS-20KM
56,00 lei cu TVA
  • Stock: In stoc furnizor
  • Model: UOF2102BS-20KM
  • UPC: y

PRET PE PERECHE

Modul SFP standard, dual-fiber. Este necesara folosirea in pereche. Modulele pot fi folosite in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie video prin fibra optica.

CARACTERISTICI

Putere emisie:  -15 ~ -3dBm
Sensibilitate: -34dBm
Distanta: 20Km  (single mode), 2Km (multi-mode)
Viteza: 155Mbps
Tip fibra: single mode 9/125μm, multi-mode 50/125μm
Port fibra: LC dual
Lungime de unde: 1310nm
Protectie: ESD
Alimentare: 3.15 ~ 3.45Vcc, 1W
Temperatura: 0°C ~ 70°C
Dimensiune: 55.4mmX13.7mmX6.25mm

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie